מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

arrow-left2, arrow-left, left, previous

העברת דירות בקריות

הבית שלכם, משכנכם היקר, מכיל לא פעם זכרונות וחוויות שטמונים אף בתכולתו. בתקופה של מעבר דירה חווים התחדשות אל מול עומס, הרצון להיכנס לבית החדש מלווה ברצון העז יותר לראות את כל הציוד מגיע בשלום למשכנו החדש, כמה שיותר מהר ובעיקר ללא אובדן ציוד יקר.  
                                                           
העברת דירות בקריות יעניק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים בתקופה שכזו. אצל העברת דירות בקריות תהנו מאנשי צוות שמבינים את הרצון הבסיסי ליחס הולם כלפי תכולת הדירה שלכם, תהנו מעבודה יסודית, ממקצוענות ומאחריות ברמה גבוהה מאוד. העברת דירה אצל הובלות דירות בקריות תעניק לכם את השקט הנפשי לדעת שכל המזכרות, התכשיטים, מכשירי החשמל, הריהוט והכלים יקרים יגיעו בשלום למשכנכם החדש.

העברת דירות בקריות מציעים חבילת שרות מושלמת הכוללת אריזה מלאה של ציוד הבית על ידי מארזים מתקדמים שמתאימים לאחסון של כלים שבירים ועמידים גם בפני נסיעות ארוכות, כמו גם פרוק הציוד לפי הוראות הלקוח כך שכל ציוד יגיע הישר לחלק המיועד שלו בבית החדש ללא צורך להתעסקות מיותרת נוספת במארזים.

ניוד ציודים, כבדים, קלים, יקרים או זולים הם המקצועיות של צוות העובדים בחברת העברת דירות בקריות. החברה מקפידה על מענה הולם ומהיר לכל לקוח, על בניית לוחות זמנים אמינים ועמידה מלאה בזמנים שנקבעים מול כל לקוח כמו גם מענה הולם ומכובד לצורכי הלקוח המשתנים.

עם הגעת הציוד למשכנכם החדש יפרוק צוות העובדים את הציוד וירכיב עבורכם את הרהיטים לפי הנחיות הלקוח, כמו גם יסייע לכם בפריקת שאר הציודים שתרצו. שרות מקצועי ומהיר יחסוך לכם טרחה רבה, זמן יקר ובעיקר אכזבות רבות, ניסיונות רבים של העברת דירה ללא צוות מקצועי תמו בהוצאות כספיות מיותרות אשר פרוק והרכבה נכונה יכלו לחסוך אותן.

פנו עוד היום לחברת העברת דירות בקריות הממוקמת בעיר חיפה, התרשמו מהצעת השרות שהחברה תוכל להציע לכם, קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית וקבלו את ההחלטה הנכונה, כי אם מובילים – אז רק אצל יעקב.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הובלת דירה בצפון
 
 
יעקב הובלות - הובלות ברמה אחרת!  |  טלפון: 050-669-2000  |  דוא"ל: mover@012.net.il